Chiny Podróży nadmuchiwane łóżko producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Daisy

Numer telefonu : 86-571-8858-5310

WhatsApp : +8618657952185

Free call

W tamtych latach Ma Yun zrobiła imponującą uwagę.

September 10, 2019

china nowości na temat W tamtych latach Ma Yun zrobiła imponującą uwagę.

1. Dzisiaj jest bardzo okrutny, jutro będzie bardziej okrutny, pojutrze będzie bardzo piękny, ale ogromna większość ludzi zmarła jutro wieczorem.

(W 2014 r. Ma Yun powiedziała podczas przemówienia podczas uroczystej kolacji z okazji ogłoszenia na targach Alibaba: „Mocno wierzę, że każdy ma marzenia i każdy powinien wiedzieć, jakie są jego marzenia.” Dzisiaj jest bardzo okrutny, jutro będzie bardziej okrutny, pojutrze jutro będzie bardzo piękne, ale ogromna większość ludzi zmarła jutro wieczorem.


Mamy szczęście, że w ciągu ostatnich piętnastu lat przeżyliśmy. Wiem, że wiele osób ciężko pracuje, ale nie mają tyle szczęścia. Następnie zwrócimy większą uwagę na młodych ludzi i udzielimy im większej pomocy).

2) Ustanowienie Alibaba było największym błędem w moim życiu.

(W czerwcu 2016 r. Ma Yun, przemawiając na XX Międzynarodowym Forum Gospodarczym w Petersburgu, powiedziała:


„Największym błędem, jaki kiedykolwiek popełniłem, jest stworzenie Alibaba. Nie spodziewałem się, że zmieni to moje życie. Chciałem założyć małą firmę, ale przekształciła się w tak dużą. Jeśli będzie życie pozagrobowe, będzie nie rób już takich interesów).

3. Nigdy nie dotknąłem pieniędzy. Nie interesują mnie pieniądze.

(Ma Yun, która brała udział w programie „Otwarta rozmowa” CCTV, powiedziała: „Nie otrzymywałam miesięcznej pensji, odkąd założyłam Alibaba w 1999 r., A pensja została wypłacona mojej żonie ... Nigdy nie dotykam pieniędzy.” nie jestem zainteresowany pieniędzmi. ”)

4. To bardzo smutne zarabiać 12 miliardów juanów miesięcznie.

Ma Yun powiedziała również: „To wielka przyjemność zarabiać jeden lub dwa miliony ludzi miesięcznie, ale ludzie, którzy zarabiają 12 miliardów juanów miesięcznie, są naprawdę bardzo smutni, ponieważ pieniądze nie są twoje, nie możesz ich wydać, masz zrobić coś po odzyskaniu go ”.

5. Mam nadzieję być dobrą kobietą w następnym życiu

28 sierpnia Ma Yun powiedziała na Światowej Konferencji Kobiet Przedsiębiorców w 2019 r .: „Myślę, że w przyszłym świecie siła małżeństwa w podejmowaniu decyzji leży w rękach kobiet, a nie mężczyzn. Dane z Taobao pokazują, że sprzedaż kosmetyków dla mężczyzn gwałtownie rośnie, więc jeśli mężczyźni nie dążą do tego, aby stać się lepszymi i lepiej wykształconymi, trudno jest spojrzeć kobietom w oczy, bez względu na to, czy mogą wyjść za mąż, czy nie.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość